Studio apartmán je všechno, co potřebujete. Dobrá postel, mini kuchyň, TV, WiFi, terasa, parkování...
Bol niekto v tomto apartmáne?? Ako bolo? Pláž je ok aj pre malé deti??
Páči sa mi to veľmi. Verím, že aj pláž bude ok. Keby sa ešte dali požičať bicykle...paráda