Apartman 3 A4+0

Byt se nachází v prvním patře a má výhled na moře. Skládá se ze dvou ložnic, kuchyně s jídelním koutem, velké koupelny s WC a další další toalety.

×
icon Praha » Privlaka 923km
9h 57min

Příslušenství

amenities icons Terasa
amenities icons Balkón
amenities icons Klimatizace
amenities icons TV/SAT
amenities icons Lednička
amenities icons Pračka
amenities icons Mikrovlnka
amenities icons Vařič
amenities icons Varná konvice
amenities icons Telefon
amenities icons Gril
Město: Privlaka
Region: Zadar
ion

Majitel:

Ivana Matas Tel: +385 23 317 227 Mob: +385 91 518 3675; +385 91 5706860
V katalogu od 2004.

Majitel mluví jazyky:

Příplatky:

Extra osoba nad 4:
790 CZK/day
minimal_stay:
185 CZK/day

TR-UVCH_STRING-PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Záloha je 30% z ceny
Možnosti platby:
Bankovní převod

Ceny a obsazenost

Ubytovací jednotka:
Volno Obsazeno

Předběžná cena:

7 760 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, a 14 dní
Cena je pro 4+2 osoby, a 11 dní
Vlastník nezadal cenu za vybraný termín

Vybraný termín je příliš krátký! Minimální pošet nocí je 0!

Je možné že uvedený poèet osob nebude možné ubytovat (překrošena kapacita)!

Příplatky za osoby navíc již v ceně.

Volné

Hodnocení hostů

Dobré 3/5

Známka na základě 1 hodnocení

ion

Dadka and others

Dobré
Pobyt v A4+1
Červenec 2023 | Vloženo: 2.8.2023

We rented 3 apartments (22-29.7.2023), 2+1, 4+0 and 4+1. According to the description, the accommodation was good. The 4+0 apartment would deserve a little rebuilding. The others were in a modern style. The pool was perfect. Wifi does not worked, almost at all, even the signal of the provider was not good either. The sandy beach is a 5-minute walk away. It was nice, but there was nothing there. Only 1 trash can. No toilet, no restaurant, no shop nearby. The stone beach was closer, but we didn't like it. There is a fastfood (you can buy only pizza, hamburger or cevapcici) and a 1 bar, . You will to get to Nin only by car, from Privlaka is no sidewalks. Nin is nice little towm and there is nice beach Ždrijac. There you can find fastfood, bar, public toilet, showers, little shopmarket.Center of Privlaka was too far for us.. Google maps showsed us 1 hour by walk. (5km). Nin was closer then center of Privlaka. However, what I have to write is that the guests have to count on the owner living in the villa. This information was not given in the description. it was a small problem for us. The neighboring apartments are also very close to the pool and garden. Their windows and balconies face the garden. Sitting on the terrace late around 9pm talking and listening to music we had a problem. Neighbors complained about too much noise. Ivana talked to us, that she doesn't have a problem with it, only the neighbors do. But our mood was destroyed. I think 12 people including children makes more of noise, but when we have holidays, we will don't want to seat inside down after 10 pm. Better We can stay home after. So, who are looking for quiet only, so this location is perfect. But who want to more of fun, so we do not recommend it , In the conclusion, those accomodiotions was not cheaper and we expected the more comfortable atmosphere. The villa is really very nice. Despite of the those experiences we wish to Ivana much future satisfy clients.icon

Magda Walczak

Vloženo : 05.01.2020

Polecam z całego serca. Gospodarz serdeczny i gościnny. Apartament na parterze - genialny. Przestornny, jasny. Jest chłodno nawet bez klimatyzacji. Dwa tarasy, można spokojnie jesć śniadania na zewnątrz. Basen i mały plac zabaw przy domu - bardzo pomocny , zwłąszcza przy energicznym dwulatku. Okolica spokojna. Blisko do plaży piaszczystej i jeszcze bliżej do, mniej urokliwej, ale za to blisko knajpy, plazy betonowej. miejsce idealne dla dzieci. Polecam ten apartament, piekne miejsce.


icon

Monika Pietrzyk

Vloženo : 20.08.2018

Piękne miejsce , czysto , mili i gościnni wlasciciele, blisko do płazy cisza i spkój. Polecam serdecznie.


icon

England England

Vloženo : 02.08.2017

Bardzo polecam zarówno rodzinom, jak również singlom. Blisko bary i atrakcje. Dom w pełni zasługuje na 3 gwiazdki. Czysto, schludnie i po remoncie. Chce się w takim domu wypoczywać. Polecam


icon

Eva Tomaštíková

Vloženo : 02.08.2020

Krásná dovolená, majitelé milí a vstřícní, s dětmi jsme každý den využlili i bazén - voda teplá a čistá. Apartmán je dostatečně vybavený, moc hezké okolí domu, 5 minut na pláž. Velká spokojenost.


icon

Eva Ikhardtová Tomaštíková

Vloženo : 02.08.2020

Krásná dovolená, majitelé milí a vstřícní, s dětmi jsme každý den využlili i bazén - voda teplá a čistá. Apartmán je dostatečně vybavený, moc hezké okolí domu, 5 minut na pláž. Velká spokojenost.