Villa la Lavaa

Vítejte v apartmánovém domě Villa la Lavanda! Příjemná typicky chorvatská vila la Lavanda je obklopena terasovitými zahradami s levandulí, rozmarýnem, olivovníky, fíkovníky a citroníky. Nachází se v krásném prostředí klidného romantického letoviska Sveta Nedjelja na jižní straně slunného ostrova Hvar v blízkosti borového lesa s výhledem na ostrovy a otevřené moře! Je v blízkosti...

×
icon Praha » ostrov Hvar 1086km
12h 08min

Moře: 100m

Centrum: 200m

Klimatizace

Parkoviště
Region: Split
ion

Majitel:

Petr Parolek Tel: +420 739 945 581 Mob: +420 739 945 581
V katalogu od 2020.

Majitel mluví jazyky:

Ubytovací jednotka Informace Mapa

Informace

Villa la Lavanda najdete v Hvar a to 100 m od more a 200 m od centra. V nabídce je 3 ubytovacích jednotek které disponují celkem 5 ložnicemi a ubytuje se zde 13 osob.


Vítejte v apartmánovém domě Villa la Lavanda! Příjemná typicky chorvatská vila la Lavanda je obklopena terasovitými zahradami s levandulí, rozmarýnem, olivovníky, fíkovníky a citroníky. Nachází se v krásném prostředí klidného romantického letoviska Sveta Nedjelja na jižní straně slunného ostrova Hvar v blízkosti borového lesa s výhledem na ostrovy a otevřené moře! Je v blízkosti moře na úpatí nejvyšší hory ostrova Sveti Nikola (626 m) lemované malebnými vinicemi s proslulým a neskutečně výborným červeným vínem. V domě jsou připraveny 3 příjemné apartmány, dali jsme jim jména: Lavanda, Ružmarin a Limun! Všechny apartmány mají velké terasy, samostatné vchody, obývací část s kuchyní, ložnici a koupelnu s toaletou. Každý apartmán má samostatné kryté parkovací místo. K dispozici je velký gril pro všechny. Samozřejmě můžete použít. Pokud se vám však bude líbit, rádi vás také pozveme na společné grilování ryb a nabídneme chutné místní červené i bílé víno! Je to příjemné místo pro rodiny s dětmi, které ocení klid, krásu místní přírody, křišťálově čisté moře a gastronomické speciality. A překrásné pláže. Jsou přímo na místě (Skala) a v sousedství (Lučiště, Dubovica, Jagodna). Ve Svaté Nedjelji můžete kromě příjemné dovolené u moře obdivovat i krásy přírody: borové lesy, přírodou vysochané skály padající jako vodopády přímo do moře, vinice i olivové háje, historickou vinařskou vesnici nebo skalní jeskyni s bývalým klášterem. Pro turisty v horách přímo nad námi je Via Ferrata, dále značené turistické stezky a řada cyklotras. Zajímavá je i místní lezecká základna na pláži s pasážemi, které jsou přímo nad vodou. Na romantické cestě podél „Hvarské riviéry“ jste v kontaktu s krásou a klidem historických měst na ostrově: Hvar, Stari Grad, Jelsa nebo Vrboska. Určitě se přijeďte podívat, budeme se na Vás těšit! Zavolejte na telefon +420 739 945 581 nebo pište e-mail na [email protected] a určitě se na všem dobře domluvíme! Domluvíme se česky!


Příslušenství

amenities icons Klimatizace
amenities icons Parkoviště
amenities icons tv
amenities icons Zahrada
amenities icons washing machine
amenities icons Mrazák
amenities icons TV/SAT
amenities icons Balkón
amenities icons Lednička
amenities icons Pobytová taxe
amenities icons Gril
amenities icons Rádio
amenities icons Terasa
amenities icons Internet
amenities icons Vařič
amenities icons Mikrovlnka
amenities icons Lůžkoviny
amenities icons Ručníky
amenities icons teapot

Vzdálenost

icon Moře
100m
icon Pláž
200m
icon Obchod
1000m
icon Centrum
200m
icon Restaurace
200m
icon Bankomat
15000m
icon Autobusová zastávka
200m
icon Lékař
15000m
icon Lékárna
15000m
icon Hřiště
200m
icon Benzínka
15000m
icon Pošta
15000m
Pláže v okolí: Písečná pláž, Betonová pláž, Oblázková pláž

Příplatky:

Platební podmínky:

Záloha je 25% z ceny
Možnosti platby:
Bankovní převod
A4+2
2 631 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
4 lůžka 2 pomocná lůžka 2 ložnice


Terasa

Balkón

Klimatizace

Lednička

Pračka

Lavanda 4+2 má obytnou místnost s novou kuchyní a klimou, dvě ložnice, koupelnu s toaletou a velikou privátní krytou terasu. Součástí je krytý parking i společná terasa s velkým krbem.

A2+2
2 105 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 2 pomocná lůžka 1 ložnice


Terasa

Balkón

Klimatizace

Lednička

Pračka

Ružmarin 2+2 má obytnou místnost s kuchyní a klimou, 1 ložnici, koupelnu s toaletou a velikou privátní krytou terasu. Součástí je krytý parking i společná terasa se sezením a velkým krbem.

A3+0
2 236 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
3 lůžka 2 ložnice


Terasa

Lednička

Pračka

Vařič

Varná konvice

Limun 2+1 má obrovskou krytou terasu, ze které jsou přístupné 2 samostatné ložnice, samostatná kuchyň i koupelna s WC. Součástí je krytý parking a společná terasa s velkým krbem.

Hodnocení hostů

Skvělé 4.83/5