Apartmány Bosi i Goli

Krásné spojení hor a moře vytvořilo jedno z mnoha krásných perlí na pobřeží Jaderského moře ... Starigrad-Paklenica! Jen v této klidné lokalitě a pouhých 45 metrů od moře se nacházejí apartmány "Bosi a Goli", kde nabízíme příjemný pobyt pro 14-15 osob. Pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou, nabízíme kajaky a jízdní kola a organizujeme vlastní kyvadlovou dopravu na rafting na...

×

Moře: 45m

Centrum: 500m

Klimatizace

Parkoviště
ion

Majitel:

Krešimir Javorović Tel: +385 98 321 361 Mob: +385 98 321 361
V katalogu od 2009.

Majitel mluví jazyky:

Ubytovací jednotka Informace Mapa

Informace

Apartmani Bosi i Goli najdete v Paklenica a to 45 m od more a 500 m od centra. V nabídce je 4 ubytovacích jednotek které disponují celkem 4 ložnicemi a ubytuje se zde 14 osob.


Krásné spojení hor a moře vytvořilo jedno z mnoha krásných perlí na pobřeží Jaderského moře ... Starigrad-Paklenica! Jen v této klidné lokalitě a pouhých 45 metrů od moře se nacházejí apartmány "Bosi a Goli", kde nabízíme příjemný pobyt pro 14-15 osob. Pro ty, kteří mají rádi aktivní dovolenou, nabízíme kajaky a jízdní kola a organizujeme vlastní kyvadlovou dopravu na rafting na řece Zrmanja a návštěvu jeskyní Cerovačke. Pěší turistiku, horolezectví, volné lezení po kaňonu a skalách v národním parku Paklenica pro aktivnější a pro klidnější, prostě lenošení na pláži a koupání v moři. Pouhých 45 km od nás je město Zadar, které je kulturním a dopravním centrem Zadarského kraje s bohatou historií až do 3000 g. dozadu. Milovníci přírody se také těší do národního parku "Krka", národního parku "Kornati" a národního parku "Plitvická jezera", která je vzdálena asi hodinu jízdy autem. Zde vidíte malou archeologickou sbírku předmětů z doby kamenné, římské říše, středověku. Ve Starigradu a okolí byly nalezeny předměty.


Příslušenství

amenities icons Klimatizace
amenities icons Parkoviště
amenities icons tv
amenities icons Zahrada
amenities icons washing machine
amenities icons Mrazák
amenities icons TV/SAT
amenities icons Balkón
amenities icons Lednička
amenities icons Pobytová taxe
amenities icons Gril
amenities icons Rádio
amenities icons Terasa
amenities icons Internet
amenities icons Vařič
amenities icons Mikrovlnka
amenities icons Lůžkoviny
amenities icons Ručníky
amenities icons teapot

Vzdálenost

icon Moře
45m
icon Pláž
45m
icon Obchod
200m
icon Centrum
500m
icon Restaurace
300m
icon Bankomat
500m
icon Autobusová zastávka
1000m
icon Lékař
1500m
icon Lékárna
1500m
icon Hřiště
2000m
icon Benzínka
1500m
icon Pošta
1500m
Pláže v okolí: Betonová pláž, Oblázková pláž

Příplatky:

Platební podmínky:

Možnosti platby:
Bankovní převod
A2+2
0 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 2 pomocná lůžka 1 ložnice


Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Vařič

Jedna ložnice s manželskou postelí. Obývací pokoj s kuchyní. Možnost 2 přistýlek pro děti. Koupelna s toaletou. Balkon na jižní straně. Přízemí. Parkování. TV, Wi-Fi. 45m od moře!

A2+2
0 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 2 pomocná lůžka 1 ložnice


Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Vařič

Jedna ložnice s manželskou postelí. Obývací pokoj s kuchyní. Možnost 2 přistýlek pro děti. Koupelna s toaletou. Balkon na jižní straně. První patro. Parkování. TV, WiFi. 45m od moře!

A2+2
0 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 2 pomocná lůžka 1 ložnice


Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Vařič

Ložnice s manželskou postelí. Obývací pokoj s kuchyní. Možnost 2 přistýlek pro děti. Koupelna s toaletním balkonem na jižní straně. Přízemí. Parkování. TV, WiFi. 45m od moře!

A2+0
0 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 1 ložnice


Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Vařič

Varná konvice

Jeden pokoj s manželskou postelí a kuchyň. Koupelna s toaletou. První patro. Parkování zdarma. TV, Wi-Fi. Možnost zapůjčení jízdních kol, kajaků, grilování. 45m k moři !!!

Hodnocení hostů

Skvělé 5/5


icon

Gabča Gabča

Vloženo : 21.07.2018

Dnes sme sa po 8 dňoch vrátili zo Starigradu - apartmán Bosi i Goli. Boli sme spokojní s prístupom majiteľa a jeho rodiny, nadšení akí sú priateľskí a úslužní - dokonca nám syn majiteľa pomáhal vynášať tašky. Umiestnenie apartmánu veľmi dobré - pláž pár metrov pod domom, vôbec nie sú preplnené, čisté, more teplé, priezračné, jeden deň sme mali vlny - tešili sme sa. Centrum cca 400 metrov, na moje prekvapenie dosť obchodov - potravín. V centre každý druhý deň disko - na apartmán boli počuť len slabo. Majiteľ vie vybaviť zľavu na celodenný výlet loďou - páčilo sa nám. Boli sme aj na ponorke - celkom pekný výhľad, treba ísť cez deň.Vždy budem len v dobrom spomínať na krásne chvíle prežité práve tu. Gabriela, Veľké Leváre


icon

David Hovjacký

Vloženo : 19.07.2018

Vřele doporučuji.