Villa Montana - Seaside Oasis

+385 98 571 655

Vítejte v naší vile, která se nachází uprostřed klidné krásy přírody, těsně nad šumivým mořem, obklopená bujnou středomořskou zelení. Villa Montana nabízí nevšední zážitek v krásné krajině a relaxační atmosféru. Z prostorných teras si můžete vychutnat nezapomenutelný výhled, mořský vánek, zvuky vln a vůně pobřežních rostlin, které poskytují pocit naprosté...

×

Moře: 20m

Centrum: 200m

Klimatizace

Parkoviště
ion

Majitel:

Stela Vučić Tel: +385 98 571 655 Mob: +385 98413589
V katalogu od 2006.

Majitel mluví jazyky:

Ubytovací jednotka Informace Mapa 1Last minute

Informace

Villa Montana - Seaside Oasis najdete v Trpanj a to 20 m od more a 200 m od centra. V nabídce je 3 ubytovacích jednotek které disponují celkem 7 ložnicemi a ubytuje se zde 20 osob.


Vítejte v naší vile, která se nachází uprostřed klidné krásy přírody, těsně nad šumivým mořem, obklopená bujnou středomořskou zelení. Villa Montana nabízí nevšední zážitek v krásné krajině a relaxační atmosféru. Z prostorných teras si můžete vychutnat nezapomenutelný výhled, mořský vánek, zvuky vln a vůně pobřežních rostlin, které poskytují pocit naprosté relaxace. Nachází se u pláží a je ideálním útočištěm, kde si můžete odpočinout, načerpat nové síly a vytvořit si nezapomenutelné vzpomínky. Tato lokalita je ideální pro milovníky přírody a ty, kteří si chtějí užít klid a soukromí, a turistické atrakce jako Dubrovník, Korčula, Mljet a pláže Divna a Duba jsou ideální pro jednodenní výlety. Trpanj je okouzlující rybářská vesnice, která oplývá romantickými promenádami, podél moře a nedotčenou přírodou a olivovými cestami, které jsou ideální pro cyklistiku. Centrum města se zásobenými obchody, bankomaty, restauracemi a kavárnami je pár minut chůze od hotelu. Novinkou v nabídce jsou kompletně zrekonstruované moderní apartmány, vybavené kvalitním nábytkem a spotřebiči pro 2+2 osoby a apartmán pro 4 osoby. Moderní design s elegantními liniemi a pečlivě vybranými detaily vytváří sofistikovanou a příjemnou atmosféru. Každé ubytování má svou jedinečnost a soukromí. Potvrzení rezervace činí 25 % z celkové ceny a zbytek se platí několik dní před příjezdem na bankovní účet nebo v hotovosti při příjezdu. V případě zrušení rezervace majitel opět zveřejní zadaný termín a dá do prodeje. Při opětovném vyplnění požadovaného období se záloha mínus transakční poplatek vrací v plné výši. Domácí mazlíčci jsou k dispozici pouze na vyžádání. Pro ubytování ve 3. patře pro 12 osob je vyžadována kauce ve výši 300 € a vrací se při odjezdu.


Příslušenství

amenities icons Klimatizace
amenities icons Parkoviště
amenities icons Zvířata
amenities icons tv
amenities icons washing machine
amenities icons Mrazák
amenities icons Garáž
amenities icons TV/SAT
amenities icons Balkón
amenities icons Lednička
amenities icons Pobytová taxe
amenities icons Gril
amenities icons Rádio
amenities icons Terasa
amenities icons Internet
amenities icons Vařič
amenities icons Mikrovlnka
amenities icons Lůžkoviny
amenities icons Ručníky
amenities icons teapot

Vzdálenost

icon Moře
20m
icon Pláž
20m
icon Obchod
250m
icon Centrum
200m
icon Restaurace
100m
icon Bankomat
200m
icon Autobusová zastávka
m
icon Lékař
300m
icon Lékárna
350m
icon Hřiště
900m
icon Benzínka
10000m
icon Pošta
300m
Pláže v okolí: Betonová pláž, Oblázková pláž

Příplatky:

Platební podmínky:

Záloha je 20% z ceny
Možnosti platby:
Bankovní převod,Credit Card,Western Union
A12+0
17 624 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
12 lůžka 5 ložnice


Terasa

Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Komfortní ubytování u moře a pláže s prostornou 50m2 soukromou terasou s krásným výhledem, dvěma obývacími pokoji, 5 ložnicemi, 4 koupelnami, dvěma vybavenými kuchyňemi, grilem, kajakem.

A4+0
7 628 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
4 lůžka 2 ložnice

Interiér je kombinací současného stylu s pohodlím a elegantní nábytek v kombinaci s přírodním kamenem dodává prostoru kouzlo a jedinečnost. Skládá se ze dvou pokojů, koupelny, obývacího pokoje s kuchyní a soukromé terasy.

A2+2
7 628 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
2 lůžka 2 pomocná lůžka 0 ložnice

Unikátní studiová aplikace na 2 úrovních. Moderní, luxusní design v kombinaci s autentickým přírodním kamenem vytváří sofistikovanou a příjemnou atmosféru. Z obývacího pokoje a ložnice je vstup na prostornou soukromou terasu.

A12+0

(46 031CZK) 36 825 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
12 lůžka 5 ložnice


Terasa

Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Komfortní ubytování u moře a pláže s prostornou 50m2 soukromou terasou s krásným výhledem, dvěma obývacími pokoji, 5 ložnicemi, 4 koupelnami, dvěma vybavenými kuchyňemi, grilem, kajakem.

22.6.2024 - 29.6.2024

Hodnocení hostů

Skvělé 5/5