Villa Montana

Villa Montana u moře a pláže obklopené středomořskou zelení a květinami a je pronajata pro jednu skupinu. Zvláštností ubytování je soukromá, sociálně izolovaná terasa o velikosti 50 m2, která vás zve k relaxaci a odpočinku. Z terasy a balkonu je nezapomenutelný výhled. Nacházíme se v Trpanj na poloostrově Pelješac, autochtonní místo s mnoha romantickými promenádami u moře, atraktivní...

×

Moře: 20m

Centrum: 200m

Klimatizace

Parkoviště
ion

Majitel:

Stela Vučić Tel: +385 98 571 655 Mob: +385 98413589
V katalogu od 2006.

Majitel mluví jazyky:

Ubytovací jednotka Informace Mapa

Informace

Villa Montana najdete v Trpanj a to 20 m od more a 200 m od centra. V nabídce je 1 ubytovacích jednotek které disponují celkem 5 ložnicemi a ubytuje se zde 12 osob.


Villa Montana u moře a pláže obklopené středomořskou zelení a květinami a je pronajata pro jednu skupinu. Zvláštností ubytování je soukromá, sociálně izolovaná terasa o velikosti 50 m2, která vás zve k relaxaci a odpočinku. Z terasy a balkonu je nezapomenutelný výhled. Nacházíme se v Trpanj na poloostrově Pelješac, autochtonní místo s mnoha romantickými promenádami u moře, atraktivní pláže a zátoky s křišťálově čistým mořem. Před domem je oblázková / betonová pláž, která je vhodná pro děti. Velká pláž s restaurací a sprchami je vzdálená 70 až 100 metrů. Centrum města s obchody, restauracemi, bankomaty, ... je vzdálené 250 metrů. Velká turistická centra, jako je Dubrovník - 100 km, Korčula - 24 km, loď do národního parku Mljet - se nachází 20 km od domu. Prostorné ubytování ve třetím patře je vhodné pro rodiny s dětmi, skládá se ze dvou klimatizovaných apartmánů. Větší apartmán se skládá z prostorné kuchyně, obývacího pokoje, dvou koupelen a tří ložnic (3 + 3 + 2) s balkonem a oknem s výhledem na moře. Druhý apartmán se skládá ze dvou ložnic se dvěma postelemi, dvou koupelen, kuchyně a obývacího pokoje a nabízí výhled na terasu a moře. V přízemí se nachází garáž o rozloze 50m2, která je vhodná pro parkování dvou až tří automobilů a pro skladování věcí. Kajaky pro 2 + 1 osobu jsou neomezeně využívány. Při pronájmu na dva týdny nabízíme slevu 5% z celkové ceny. Domácí mazlíčci jsou k dispozici pouze na vyžádání, ale je zde možnost za příplatek. Bezpečnostní záloha je 300 EUR a je vratná při odjezdu. Potvrzení rezervace činí 20% z celkové ceny a zbytek se platí pár dní před příjezdem na bankovní účet nebo v hotovosti při příjezdu. Pokud je rezervace zrušena, majitel znovu oznámí stanovené období a uvede jej do prodeje. Po doplnění požadovaného období se vrací celá záloha bez transakčního poplatku. V případě nemožnosti příjezdu z důvodu Covid 19 může být plánovaný příjezd odložen na jiné datum a je možné vrátit plnou zálohu sníženou o poplatek za bankovní převod.


Příslušenství

amenities icons Klimatizace
amenities icons Parkoviště
amenities icons Zvířata
amenities icons tv
amenities icons washing machine
amenities icons Mrazák
amenities icons Garáž
amenities icons TV/SAT
amenities icons Balkón
amenities icons Lednička
amenities icons Pobytová taxe
amenities icons Gril
amenities icons Rádio
amenities icons Terasa
amenities icons Internet
amenities icons Vařič
amenities icons Mikrovlnka
amenities icons Lůžkoviny
amenities icons Ručníky
amenities icons teapot

Vzdálenost

icon Moře
20m
icon Pláž
20m
icon Obchod
250m
icon Centrum
200m
icon Restaurace
100m
icon Bankomat
200m
icon Autobusová zastávka
m
icon Lékař
300m
icon Lékárna
350m
icon Hřiště
900m
icon Benzínka
12000m
icon Pošta
300m
Pláže v okolí: Betonová pláž, Oblázková pláž

Příplatky:

Platební podmínky:

Záloha je 20% z ceny
Možnosti platby:
Bankovní převod,Western Union
A12+0
15 256 CZK /pobyt
Cena je pro 2 Dospělí, Dětí a 10 dní
12 lůžka 5 ložnice


Terasa

Balkón

Klimatizace

TV/SAT

Lednička

Komfortní ubytování u moře a pláže s prostornou 50m2 soukromou terasou s krásným výhledem, dvěma obývacími pokoji, 5 ložnicemi, 4 koupelnami, dvěma vybavenými kuchyňemi, grilem, kajakem.

Hodnocení hostů

Skvělé 4.76/5